Promocija „Malog vodiča ljekovitog bilja virovitičkog kraja”

Promocija vodiča održana je 13. studenog u prostoru knjižnice OŠ Ivane Brlić Mažuranić Virovitica. Vodič je ostvaren suradnjom nastavnice biologije Jasne Razlog – Grlice, učenika OŠ Ivane Brlić Mažuranić (Ana Pšihistal, Nikolina Obradović, Melani Blažinčić, Valentina Velić, Nea Kovač, Rebecca Bošnjak, Dora Tomljanović, Željana Zečević, Patrik Keler, Laura Šešet, Marija Hanić, David Biro, Ana Dunaj, Barbara Vidović, Nikola Filipoviću) te kustosice Likovnog odjela Gradskog muzeja Virovitica Anamarije Kučan, unutar muzejsko – pedagoškog projekta LJEKOVITO BILJE.

˝Mali vodič ljekovitog bilja virovitičkog kraja˝ dostupan je u privremenom prostoru Gradskog muzeja Virovitica na adresi Trg Kralja Tomislava 6/II.