Pravila privatnosti

Zaštita sigurnosti i osobnih podataka od iznimne je važnosti za Gradski muzej Virovitica te stoga svoje poslovanje vodimo u skladu s važećim zakonima o zaštiti i sigurnosti podataka. Ova pravila o privatnosti pobliže objašnjavaju kako upotrebljavamo sve osobne podatke koje prikupljamo kada koristite našu web stranicu.

Teme:

• Koje podatke o Vama prikupljamo
  • Kako koristimo prikupljene podatke
  • Marketing
  • Pristup Vašim informacijama i ispravci
  • Druge web stranice
  • Promjene u našim pravilima o privatnosti
  • Kako nas kontaktirati

Koje podatke o Vama prikupljamo

Gradski muzej Virovitica neće prikupljati nikakve osobne podatke putem svojih mrežnih stranica (npr. vaše ime, adresu, telefonski broj ili elektroničku adresu), osim ako ih dobrovoljno date (npr. prijavom, anketom, sudjelovanje u nagradnom natječaju), ako date svoju suglasnost ili ako tako dopuštaju važeći zakoni i propisi za zaštitu osobnih podataka.

Kako koristimo prikupljene podatke

Vaše podatke koristimo kako bismo unaprijedili Vaše iskustvo na našoj web stranici te Vam povremeno poslali email o svim novim događanjima i marketinškim aktivnostima Gradskog muzeja Virovitica. Gradski muzej Virovitica neće dijeliti prikupljene podatke u marketinške svrhe s niti jednom institucijom.

Marketing

Željeli bismo vam poslati informacije o događanjima i marketinškim aktivnostima Gradskog muzeja Virovitica za koje smatramo kako bi vam mogla biti od interesa. Ako ste pristali primati naše obavijesti o događanjima i marketinškim aktivnostima, kasnije iste možete isključiti. Imate pravo u bilo koje vrijeme zatražiti da Vas izbrišemo sa naše kontakt liste kontaktom na info@muzejvirovitica.hr

Pristup Vašim informacijama i ispravci

Imate pravo zatražiti kopiju podataka koje držimo o vama. Ako želite kopiju nekih ili svih vaših osobnih podataka, pošaljite nam e-mail na info@muzejvirovitica.hr ili nam pišite na sljedeću adresu: Gradski muzej Virovitica, Trg bana J. Jelačića 23, 33000 Virovitica. Gradski muzej Virovitica želi biti siguran da imamo Vaše točne i ažurne osobne podatke. Možete zatražiti da ispravimo ili uklonimo podatke za koje smatrate da su netočni.

Druge web stranice

Naša web stranica sadrži linkove na druge web stranice. Ovo pravilo o privatnosti odnosi se samo na web stranicu Gradskog muzeja Virovitica (www.muzejvirovitica.hr). Ukoliko se preko naše web stranice povežete s drugom web stranicom molimo Vas da pročitate njihova vlastita pravila o privatnosti.

Promjene u našim pravilima o privatnosti

Redovito pregledavamo i po potrebi ažuriramo sva pravila o privatnosti na našoj web stranici. Zadnje ažuriranje naših pravila o privatnosti: 24. svibnja 2018.

Kako nas kontaktirati

Kontaktirajte nas ako imate bilo kakvih pitanja o pravilima o privatnosti ili informacijama koje imamo o vama: putem e-pošte (info@muzejvirovitica.hr) ili nam pišite na: Gradski muzej Virovitica, Trg bana J. Jelačića 23, 33000 Virovitica.