Izašao trojezični Vodič kroz Gradski muzej Virovitica

U Velikoj izložbenoj dvorani virovitičkog muzeja, sinoć je predstavljen trojezični Vodič kroz Gradski muzej Virovitica. Riječ je o brošuri koja čitatelje, na hrvatskom, engleskom i njemačkom jeziku, upoznaje sa zbirkama virovitičkog muzeja.

-    Riječ je o publikaciji koju planiramo besplatno podijeliti po najfrekventnijim punktovima u gradu, kako bi se Virovitičani i njihovi gosti, mogli bolje upoznali s radom i postavima u virovitičkom muzeju. Rekla je ravnateljica Gradskog muzeja Virovitica, prof. povijesti umjetnosti i filozofije, Mihaela Kulej.

Vodič je u cijelosti tiskan u boji, te osim tekstova o zbirkama obogaćen je i brojnim fotografijama. Digitalno izdanje Vodiča kroz Gradski muzej Virovitica, za koji dan, moći će se preuzeti i sa službenih stranica muzeja, www.muzejvirovitica.hr.