Od sad pa na dalje "“ www.muzejvirovitica.hr

Ravnateljica Gradskog muzeja Virovitica, prof. povijesti umjetnosti i filozofije, Mihaela Kulej, predstavila je novu internetsku stranicu Gradskog muzeja Virovitica. Na adresi www.muzejvirovitica.hr smještena je nova stranica virovitičkog gradskog muzeja koja je napravljena prema nedavno predstavljenom novom vizualnom identitetu Muzeja, kojeg je osmislio Davor Šunk iz zagrebačke tvrtke Definicija.

Osim servisnih informacija o radu, cijenama ulaznica i djelatnicama muzeja, stranica je obogaćena virtualnom šetnjom kroz: kulturno povijesnu, etnografsku, likovnu i dokumentacijsku zbirku, te zbirku Donacija Branislava Glumca.  Cilj stranice je informiranje javnosti o radu i događajima u muzeju, kao i najavama budućih događanja, a posjetitelji mogu pogledati i bogatu foto galeriju. Stranicu je izradio Grafički studio Virovitica Online.